Tapasztalat / Ügyfélképek
vásárlóinknak lehetőségük van arra, hogy a vásárlás után véleményt hagyjanak, itt megnézheti, mit mondanak:
A feladás egy kicsit nehézkes volt, de a bolt nagyon jól megoldotta! Még egyszer sok köszönet az elkötelezettségükért.
Részemről nagyon ajánlott.
Még egyszer köszönöm
Semmi sem csúszik vagy csíp.
Könnyen kezelhető és könnyen tisztítható.
Tökéletes számunkra!!!
Arab, elöl enyhe elhajlással (keskeny lábujjak)