Tapasztalat/ ügyfélképek

Tapasztalat / Ügyfélképek

vásárlóinknak lehetőségük van arra, hogy a vásárlás után véleményt hagyjanak, itt megnézheti, mit mondanak:

Ügyfelek véleménye

4.99
Az 433 értékelései alapján
5
99%
430
4
0%
2
3
0%
1
2
0%
0
1
0%
0
1 2 ... 37
1 pár Scootboots teljesen színes fotó felülvizsgálat
Andrea és Michael
november 16. 2023
egyszerűen tökéletes !
Michaela
november 16. 2023
Ma használtam először, és minden nagyszerűen működött, de nagyon elégedett voltam a gyors szállítással és a kérdéseimre is gyorsan válaszoltak....Több
Ma használtam először, és minden nagyon jól ment, de nagyon örültem a gyors szállításnak is, és a kérdéseimre mindig nagyon gyorsan válaszoltak ??????????
LG Michaela
Zoie
november 14. 2023
Ülnek, ahogy kell, karcsú lábat csinálnak a nagy ló ellenére, teljesen elégedett vagyok, a szolgáltatással is! Annak ellenére, hogy a szállítás Németországba ...Több
Ülnek, ahogy kell, karcsú lábat csinálnak a nagy ló ellenére, teljesen elégedett vagyok, a szolgáltatással is! Németországba való szállítás ellenére szuper gyors feldolgozás!
Elena
november 10. 2023
Az áru már másnap megérkezett 1A minőségben!
Nagyszerű ügyfélszolgálat! Köszönöm Michaela
Anita
november 10. 2023
Nagyszerű online bolt, rendkívül jó ügyfélszolgálattal!
A rendelés már másnap megérkezett. Kiváló minőségű áru!
Nadja
november 6. 2023
top
sabine
november 4. 2023
Szuper gyors, tökéletes e-mail kommunikáció és ügyfélközpontúság!
Termékek tökéletes!
Köszönöm!!!
Stefanie
október 30. 2023
Számomra, mint a patacipő újdonsült használójának, nagyszerű kezdet, egyszerű kezeléssel és könnyű tisztítással. Nagyon barátságos kapcsolat, szállítási idő sajnos kicsit hosszú....Több
Számomra, mint a patacipő újdonsült használójának, nagyszerű kezdet, egyszerű kezeléssel és könnyű tisztítással. Nagyon barátságos kapcsolat, szállítási idő sajnos kicsit hosszabb a megadottnál.
Zdenka
október 2023.
Ajánlom. Gyors szállítás a Cseh Köztársaságba. Cipők és kiegészítők nagyszerűek. Az ár nagyszerű. Köszönöm.
Gudrun
október 16. 2023
Ez már a 3. párom a Hufschuhshopból, és mindig teljesen elégedett vagyok. A szállítás szupergyors, a cipők minden lóra jól illeszkednek és jó az illeszkedésük....Több
Ez már a 3. párom a Hufschuhshopból, és mindig teljesen elégedett vagyok. A szállítás szupergyors, a patkók minden lóra jól illeszkednek és nagyon tartósak. Még egyet sem vesztettem el. Könnyű őket feltenni és karbantartani. Az istállónkban most már sok ló visel robogócsizmát - mindannyian nagyon elégedettek. Top és az ár is több mint rendben van!
Christian
október 10. 2023
Szupergyors feladás, egyszerű, és mindig gyors választ kap a kérdésekre!
Mindent felfelé
Gabriele
október 7. 2023
nagyon elégedett vagyok a patacipőjükkel, ez már a 3. pár, amit vásároltam.
1 2 ... 37

hu_HUHU